Використання програми HugeProfit для обліку товару

Товарний бізнес вимагає строго обліку реалізованих об’єктів і фінансових коштів, що проходять. Це потрібно для внутрішнього контролю та формування звітних документів для подання у відповідні державні інстанції.

Щоб розібратися у всіх подробицях процесу, варто дізнатися більше про облік на https://h-profit.com/ua/.

Чим варто вести облік

На даний час на допомогу бізнесу приходять комп’ютерні програми. Однак у цьому випадку потрібно знайти відповідний додаток з погляду розмірів фірми, специфіки її діяльності, вартості обслуговування, складності оволодіння персоналом.

Допоможе в цьому сервіс HugeProfit, який є за своєю суттю CRM-системою, що дозволяє вести облік продажу товарів та налагоджувати взаємини з клієнтами та постачальниками. Для користувачів пропонуються такі можливості:

Вести простий облік товарів, або додати продаж за допомогою автоматизації процесу їх прийому та реалізації.

Вести облік доходів та видатків, плануючи бюджет, при цьому додаючи мультивалютність розрахунків.
Формувати канали продажів і створювати форми для роботи з окремими клієнтами, куди включати всю потрібну інформацію, у тому числі особисті дані типу дня народження, щоб вітати зі святами, створюючи більш довірчі стосунки.

Інтегрувати додаток для роботи з касовими апаратами та формування фіскальної документації для створення звітів.

Інтеграція постачання з транспортними компаніями або маркетплейсами.

Можна дізнатися подробиці на https://h-profit.com/ua/landing/accounting-software, щоб визначитись у виборі сервісу.

Переваги

Цей ресурс дозволяє організувати роботу індивідуальним підприємцям чи компаніям будь-якої величини. Послуги можуть охопити великий спектр робіт та різноманітну кількість контрагентів. Сфера діяльності не має значення, сервіс підходить для будь-яких організацій, де потрібен облік товарів.

Процедура впровадження проста і зрозуміла, не потребує навчання персоналу, додаткових витрат фінансів та часу. Працівник можуть навчитися користуватися сервісом у процесі своїх посадових обов’язків.

Тарифи обслуговування враховують обсяг продажу, кількість товарів, кожен підприємець чи директор фірми може вибрати найбільш підходящий собі варіант. Будь-який тарифний план включає весь комплекс послуг. Здійснюється технічна підтримка, всі дані шифруються та розміщуються у надійному хмарному сховищі з можливістю дублювання.