Пентхаус дизайн від професіоналів високого рівня: основні переваги

Пентхауси відносяться до елітного житла завдяки розміщенню на верхньому рівні будівель, площі приміщень, вільному плануванню. Ці види квартир потребують особистого підходу до оформлення. Для отримання оригінального проекту пропонується замовити пентхаус дизайн на https://nsdgroup.com.ua/uk/dizajn-penthausa/ .

Особливості оформлення

Подібні роботи проводить київська компанія NSDgroup. Вона спеціалізується не лише на оформленні приміщень, але виконує будь-які будівельні та ремонтні роботи. Тобто можна замовити відразу весь проект оформлення інтер’єру, а потім втілити його в життя.

Фахівці проводять роботу у кілька етапів:

  1. Оформляється замовлення створення дизайну.
  2. Працівники компанії приїдуть до пентхаусу, проведуть вимірювання, детальний огляд, вивчать всі особливості самого приміщення та побажання замовника.
  3. Далі буде створено проект з урахуванням усіх виявлених параметрів та особливостей.
  4. Всі деталі зводяться докупи і проект візуалізується в комп’ютерних додатках, щоб клієнт зміг побачити, як його квартира виглядатиме в реальності.
  5. Після цього вносяться необхідні зміни, якщо замовник зробив зауваження.
  6. Складається офіційний проект, який стане основою проведення ремонтних чи будівельних робіт.

Окрім планування та оформлення приміщень, дизайнери компанії допоможуть зі складанням плану освітлення, підберуть меблі та інші елементи обстановки.

Також компанія може провести всі оздоблювальні роботи і здати пентхаус «під ключ», коли клієнту залишиться тільки прийняти готовий результат.

Переваги роботи з компанією

Спеціалісти-дизайнери мають високу кваліфікацію та багатий досвід розробки проектів. Вони враховують модні тенденції в оформленні, особливості самих приміщень можуть підказати клієнтам найбільш раціональні рішення.

Вартість проекту залежить від умов замовника, обсягу проведених робіт, проте вона є економічно виправданою, фірма надає обґрунтований звіт щодо всіх витрат.

Важливим параметром є тип пентхауса, його планування, розташування. Проектувальники вивчать всі особливості, посилять переваги приміщення та максимально нівелюють недоліки. Наприклад, якщо вікна виходять на північний бік, то буде продумана система освітлення, щоб нестача сонця не була помітна. Для шумних вулиць буде посилено систему захисту від зовнішнього впливу.

Буде враховано кількість мешканців, створено індивідуальний та загальний простір.