Застосування стрейч плівки на складі для пакування товарів

Стрейч-плівка – це універсальний та затребуваний на складах матеріал. Їм можна користуватися для упаковки різних вантажів. Якісна стрейч плівка на склад захистить товари від деформацій у процесі їх зберігання. Завдяки цьому стикатися з непередбаченими витратами не доведеться.

Які види стрейч-плівки для складу існують?

Ви можете знайти у продажу різні види такого пакувального матеріалу. Розглянемо варіанти щодо способу їх застосування:

  1. Ручна стрейч-плівка. Вона використовується для індивідуального пакування товарів. Рулони матеріалу невеликі, їхня маса досягає 2,5 кілограм. Товщина стрейч-плівки – 15, 17, 20 мкм. Рівень попереднього натягу не може бути більше 100%.
  2. Машинна стрейч-плівка. Нею користуються для того, щоб упакувати піддони з вантажем швидко та легко. Ширина рулонів може бути 450 або 500 мм. Маса складає 17 кілограмів. Показник попереднього натягу матеріалу вражаючий.

Також стрейч-плівка може бути тонкою або товстою. Товщина першого варіанта варіюється від 5 до 12 мкм. Тонка стрейч-плівка підійде для пакування харчової продукції. Вона гладка і прозора, а також газопроникна, тому продукти надовго залишаться свіжими. Товщина товстої стрейч-плівки – 17-30 мкм. Її ще називають пакувальною, тому що вона застосовується для індивідуального пакування товарів. Матеріал виготовляють із лінійного поліетилену.

Критерії вибору стрейч-плівки для складу

Щоб вибрати потрібний матеріал, варто взяти до уваги деякі фактори. Серед основних моментів:

  1. Товщина. Вона залежить від конкретної ваги вантажу. Чим він важчий, тим щільнішою і товщою має бути стрейч-плівка. Якщо вироби легкі, достатньо матеріалу товщиною 17 мкм. У разі важких вантажів необхідно купувати плівку, товщина якої не менше 23 мкм.
  2. Ширина. У продажу можна знайти стрейч-плівку, яка має різну ширину – від 125 до 500 міліметрів. Найбільш оптимальним варіантом вважається матеріал завширшки 500 міліметрів. Це ваша можливість обмотати будь-який вантаж, не стикаючись зі складнощами.
  3. Маса рулону. Вони можуть важити від 0,5 до 2,5 кг. Щоб працювати було справді комфортно, купуйте той рулон, вага якого становить 1,8 кілограма. Але є і більш легкі варіанти, тому орієнтуйтеся на конкретні потреби і зручність.

Варто купити плівку на сайті, щоб упоратися з усіма завданнями. Тепер товари зберігатимуться на складі у справді правильних умовах!