Найкращі грилі для домашнього використання

Сучасне обладнання для грилінгу – не просто ще один засіб для приготування їжі. Це серце барбекю-зони, біля якого відбувається момент єднання за цікавими розмовами та приємними кухонними турботами. В інтернет-магазині Grill Shop грилі представлені вугільними, газовими, дров’яними й електричними моделями. Це дозволяє придбати найкращий варіант відповідно до особистих потреб і місця використання.

Причини купити гриль:

  • захоплююче приготування їжі на свіжому повітрі;
  • неповторний аромат і смак страв, якого не вийде досягнути, просто смажачи м’ясо та овочі на пательні чи запікаючи в духовці;
  • можливість швидко накрити стіл з чудовими закусками для гостей;
  • відпочинок і дозвілля в облаштованій барбекю-зоні.

Великий вибір газового, вугільного та іншого обладнання може стати проблемою при покупці, особливо, якщо це ваш перший гриль. Тому варто звернути увагу на популярні серед користувачів моделі.

Weber SPIRIT II E-210

Газовий гриль має невеликий розмір та чудово підходить для встановлення на терасах і відкритих кухнях на задньому подвір’ї. Він обладнаний новітньою системою GS4 та може використовуватись з термометрами серії iGrill 3. Горілки запалюються одним натисканням завдяки електророзпалу. Чавунні решітки з покриттям порцеляновою емаллю не дозволяють їжі пригорати та швидко очищаються від жиру.

Broil King Monarch 340

Популярна модель бренду має литі алюмінієві кришку та топку, завдяки чому краще зберігається тепло. Підставка з колесами робить газовий гриль мобільним, а надійні фіксатори гарантують стійкість і безпеку в стаціонарному режимі. Решітка площею 2073 см² дозволяє швидко приготувати їжу для невеликої компанії. З одного боку вона має виражений рельєф для смаження овочів і м’яса, а з іншого – заглиблення, що утримують жир, для запікання соковитої курки та риби.

Weber Classic Kettle Original

Вугільна модель привертає увагу знімним зольником і системою регулювання жару всередині чаші. Конструкція з двома міцними колесами дозволяє переміщувати гриль з місця на місце за першої потреби. Вуглецева сталь з покриттям порцеляновою емаллю забезпечує ефективне багаторічне використання.

OFYR Island Corten 100 PRO

Дров’яний гриль-вогнище виготовлено з високоякісної кортенівської та вуглецевої сталі. Вогонь в центрі чаші нагріває робочу поверхню до різної температури. Ближче до полум’я можна готувати м’ясо (+250-300 ℃), а на зовнішньому краї – овочі та ніжні продукти (+150-200 ℃). Гриль легко очищається від залишків їжі за допомогою шпателя чи щітки. Перед наступним використанням його достатньо протерти чистою ганчіркою.